Poddąbie bezkonkurencyjne nad morzem

Około 40 regularnych, zameldowanych w tej miejscowości mieszkańców. Kilka tysięcy turystów dziennie w czasie sezonu. Turyści pojawiają się także poza sezonem. Niesamowite położenie w przepięknych warunkach przyrodniczych – na samym skraju Słowińskiego Parku Narodowego. Niedalekie sąsiedztwo Ustki, a także niezbyt wielka odległość do Łeby czy Władysławowa. Świetnie zorganizowania komunikacja, pozwalająca na swobodne poruszanie się po okolicy. Dostęp do Morza Bałtyckiego, a co za tym idzie – własna, czysta, zadbana, piaszczysta plaża, na której swoje ciało rozkłada w wakacje niejeden plażowicz spragniony kąpieli słonecznych. Pełne bezpieczeństwo. Mimo tłumów – cisza i spokój w dowolnym zakątku. Liczne restauracje, kawiarnie, knajpki, w których z przyjemnością napije się lekkiego lub mocniejszego trunku. Wyjątkowa tradycja, historia i kaszubska kultura. Niesamowity kunszt prezentujących swoje rękodzieła złotników – w postaci wyrobów ze srebra i bursztynu. Świetne imprezy, podczas których można kibicować wybranej Miss Lata, Wakacji, a nawet Wczasowiczów. Ne tylko te atrakcje może nam przynieść właśnie Poddąbie.

To miejscowość, jakiej drugiej takiej nie znajdziemy na całym wybrzeżu. Poddąbie nie ma konkurencji – to właśnie tutaj zdecydowana większość turystów spędza swoje noce – porównując statystyki. Zaplecze noclegowe (Meteor > Poddąbie > noclegi) pozwala na przyjęcie kilku tysięcy turystów podczas sezonu i kilkuset poza sezonem. Co więcej, miejscowość przynosi wspomnienia, jakie na długo pozostaną w pamięci jeszcze jakiś czas po powrocie. Imprezy lokalne, które tutaj się odbywają, interesująca kultura, przepiękne okoliczności przyrody to coś, co wbrew pozorom nie każda nadmorska miejscowość może gwarantować, jeżeli marzy nam się połączenie tych atrakcji ze względnym bezpieczeństwem oraz ciszą i spokojem.

Miejscowość ta wszak i tak wybierana jest najczęściej przez osoby w wieku od 30 do 50 lat – już unikających zgiełków, hałasów, pragnących doświadczyć spokojnego, dobrze zorganizowanego urlopu. To miejsce ma w sobie coś przyciągającego, magnetycznego, dzięki czemu wracają tutaj każdego roku starzy bywalcy i przybywają nowi. Ale o tym nie przekona się nikt, kto w te rejony się nie wybierze. Warto jest mieć na uwadze, że rezerwacji miejsc noclegowych warto jest dokonywać z pewnym wyprzedzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>