Niepowtarzalne wakacje w Swornegaciach

Wakacje nad wodą to jedno z najbardziej popularnych wyborów wczasowiczów. Polskie Pomorze obfituje w modne kurorty i plaże, gdzie co roku zjeżdżają się tłumy. Czy jednak pobyt na Pomorzu w miesiącach letnich zawsze musi wiązać się z tłumami? Niekoniecznie – ci, którzy cenią sobie bardziej kameralny klimat, a nie chcą rezygnować z wielu udogodnień współczesności powinni odwiedzić Swornegacie. Preferencje noclegowe (➼meteor) tej miejscowości z pewnością miło zaskoczą wszystkich gości. Oferty są tu naprawdę pierwszorzędne, mimo że jest to niewielka wieś, pozornie niemogąca konkurować z najmodniejszymi ośrodkami.

Kaszubska osada zachwyca urodą krajobrazu i niepowtarzalnym klimatem. Swornegacie leżą nad rzeką Brdą i Jeziorem Karsińskim nieopodal Chojnic. Każdy, kto lubi atmosferę Kaszub, będzie zachwycony pobytem w miejscowości. Wieś ma średniowieczny rodowód, dawniej należała do włości groźnego Zakonu Krzyżackiego. Swornegacie leżą tuż obok wspaniałych Borów Tucholskch, położone są na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego. Gospodarze miejscowość dbają aby wczasowiczom nie zabrakło atrakcji i odpoczynku. Doskonale prosperująca baza noclegowa pozwala zaspokoić potrzeby różnego rodzaju urlopowiczom. W Swornegaciach można się rozkoszować bliskością wody i lasu. Uznanie letników zdobywa nieskażona przyroda okolicy i okazja do podziwiania wytworów kultury ludowej regionu. Ciekawym doświadczeniem jest uczestniczenie w warsztatach wypieku chleba.

Kaszuby oferują turystom dnie wypełnione niespodziankami a noce w doskonałe noclegi. Swornegacie dają swoim gościom możliwość uprawiania różnych sportów wodnych. Nie brak tu kajakarzy, żeglarzy ale także rowerzystów. Turyści znajdą wiele lokali gastronomicznych, jak i wypożyczalnię sprzętu wodnego. Wędkarze cieszą się zaś z możliwości łowienia ryb. Baza noclegowa w Swornegaciach spełnia najwyższe standardy i pozwala w pełni cieszyć się z obecności w tym urokliwym miejscu. Wakacje nad wodą, to jedno z najbardziej popularnych wyborów wczasowiczów. Polskie Pomorze obfituje w modne kurorty i miejsca bardzo popularne, gdzie co roku zjeżdżają się tłumy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>